Γενικά

Το 12ο ΓΕΛ Αθηνών στον διαγωνισμό Ραδιοφωνικού Μηνύματος “Καν΄το ν΄ακουστεί” με θέμα τη Φιλία.

Όλοι συμμετέχουμε στην ψηφοφορία! (Μέχρι τις 19 Απριλίου)

Το 12ο ΓΕΛ Αθηνών συμμετέχει για δεύτερη συνεχή χρονιά στον διαγωνισμό Ραδιοφωνικού Μηνύματος “Καν΄το ν΄ακουστεί” που φέτος έχει ως θέμα τη Φιλία. Ο διαγωνισμός είναι παράλληλη δράση του European School Radio μέλος του οποίου είναι και η ραδιοφωνική ομάδα του σχολείου μας. ΗΡΘΕ ΛΟΙΠΟΝ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΚΡΟΑΤΩΝ!  Σας καλούμε να ενισχύσετε τις δύο συμμετοχές μας με τον τίτλο:

1.Together here (τραγούδι) 9586

2. Friendship connects hearts  (ραδιοφωνικό μήνυμα) 9570

Θα χρειαστεί να πατήσετε τον σύνδεσμο https://vote.europeanschoolradio.eu/vote/

και να κάνετε “Σύνδεση” στο European School Radio με τον λογαριασμό σας στη Google ή να δημιουργήσετε έναν λογαριασμό “Επισκέπτη” μέσω της επιλογής “Εγγραφή/Επισκέπτης”. Στη συνέχεια αφού επιλέξετε την κατηγορία “Ραδιοφωνικό μήνυμα” και «τραγούδι» αντίστοιχα θα χρειαστεί να αναζητήσετε τις συμμετοχές μας με τον τίτλο τους και το όνομα του σχολείου.